İsdemir, saat ücretli işe alım yapacak

İsdemir, saat ücretli işe alım yapacak
Yayınlama: 19.12.2022
938

Türkiye’nin aynı anda uzun ile yassı çelik üretebilen tek ve en büyük entegre tesisi İsdemir, saat ücretli işe alım yapacağını duyurdu.

İsdemir’den yapılan açıklamada, başvuruların Cumhuriyet kapısından 20 Aralık’ta başlayıp salı-cuma günleri arası iki hafta soyunca saat 08.00-16.00 arası yapılabileceği belirtildi.

Adaylarda, meslek liselerinin Elektrik/Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Metalürji Teknolojisi, Bilişim Teknolojileri, Motorlu Araçlar Teknolojisi ve meslek yüksekokullarının Elektrik-Elektronik / Enerji, Endüstriyel Otomasyon, Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Metalürji Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojileri alanlarından mezuniyet şartı aranıyor.

Ayrıca başvuru yaptıkları tarih itibariyle 18-25 yaş aralığında olma ve askerliğini yapmaya engeli bulunmama, sağlık muayenesinde çok tehlikeli iş sınıflarında çalışabilmeye uygunluk ve görevlerini yapmaya engel olabilecek herhangi bir bedensel veya ruhsal rahatsızlığın bulunmaması gerekiyor.

Adayların, kimlik belgeleri ile yapacağı fiziksel başvuruların yanı sıra eş ve kardeşler dahil birinci derece yakınlarının nüfus kayıt örneğiyle birlikte yapacağı başvurular da geçerli sayılacak.

Başvuru esnasında adaylara verilecek link üzerinden başvuru süreci online devam edecek, uygulanacak sınav ve değerlendirmelerde başarılı olan adaylar arasından işe alımlar yapılacak.

Saat ücretli tüm pozisyonlarda yıl boyunca ihtiyaç doğrultusunda işe alımların sürdüreceği kaydedildi.